Bezpečnostní dveře

Ve světě kolem nás se dějí rok od roku zvláštnější věci. Každý z nás asi hledá po hektickém pracovním dni oázu klidu, kterou by bezesporu měl být náš domov. Zařízení interiéru se byt od bytu liší podle vkusu každého z nás. Ale co máme určitě všichni společné je touha svůj domov ochránit, moci doma úplně vypnout ostražitost a cítit se bezpečně. K tomu Vám mohou pomoci naše bezpečnostní dveře. Možná si pod tímto pojmem představíte bytelný pancíř jako od bankovního sejfu. To by bylo ovšem v bytě či domě nejen nepraktické, ale také nepříliš vzhledné.

Bezpečnostní dveře musí nejen dobře vypadat

Moderní bezpečnostní dveře od běžných na první pohled nerozeznáte. Nevyrábí se sice v takové škále vzorů a barev, jako dveře obyčejné, má to však své důvody. Ve dveřích, které mají být skutečně pevné a odolat nájezdům nejrůznějších individuí, například dost dobře nemohou být prosklené prvky.

Zárubně k bezpečnostním dveřím

Základem je vybrat prověřenou firmu s kvalitními výrobky. Součástí bezpečnostních dveří bývá vždy jejich zárubeň. Bez ní dveře nikdy nebudou plnit svou funkci na 100%. Dveře jsou vybaveny několikabodovým zámkovým systémem. Oproti běžným dveřím, které mají integrovaný zámek pouze jeden, máte tedy několikanásobnou ochranu. Západky jsou vyrobené z pevné oceli, která odolá i pokusům o vylomení. Není to však jediný bezpečnostní prvek.

Samotný materiál dveří je samozřejmě účelu také přizpůsoben. Výplň tvoří minerální vlna. Její funkcí je zajistit hlukovou a tepelnou izolaci, navíc je také nehořlavá a zpevňuje plochu dveří, aby nedošlo k prokopnutí nebo prolomení. Plocha dveří je na určitých místech vyztužena bezpečnostní nerezovou kazetou, která chrání rozvorový mechanismus a také mechanismy horních a dolních výsuvných bodů zámku.

Bezpečnostní panty

Panty dveří jsou koncipovány tak, aby nešly vysadit. Poslední kapkou k dokonalosti bezpečnostních dveří je širokoúhlý panoramatický průzorník, který Vám umožní pohodlně obhlédnout venkovní situaci.

Bezpečnostní dveře mohou být otevírány vpravo i vlevo podle potřeb Vašeho bydlení, standardně se dodávají v šířce 80 a 90 cm, aby seděly i do starších domů a nemusely se pro ně dělat větší stavební úpravy.

Dveře námi montované se dodávají ve třech designech a pěti různých barevných úpravách.

Volejte

Věřte, že montáž nových bezpečnostních dveří nejen zvýší hodnotu Vašeho bydlení, ale především Váš životní komfort. Zavolejte nám pro nezávislou konzultaci. Odborně namontovaný kvalitní výrobek Vám bude dělat radost dlouhá léta.

non-stop k dispozici