Nouzové otevírání aut

Každý se může dostat do více či méně zoufalé situace, kdy se z nějakého důvodu nedokáže sám dostat do vlastního auta. Příčinou nemusí být jen zabouchnuté, zapomenuté nebo ztracené klíče. Může to být závada na elektroinstalaci, v centrálním zamykání, vybitá baterie, zalomený klíč, zamrzlý zámek a řada dalších eventualit.

Nouzové otvírání všech typů automobilů bez poškození - 24 hodin denně a 7 dní v týdnu

Nouzové otevírání aut provádím již řadu let, mám tedy bohaté zkušenosti a otevřu auta Audi, BMW, Škoda, Volskwagen a další. Nová luxusní auta stejně jako léty prověřené vozy, které už leccos pamatují.
Kromě osobních vozů Vám rád pomůžu otevřít také dodávky, nákladní auta, kamiony a dokonce i autobusy. Stejně tak si poradím se zámky obytných přívěsů, vozíků či střešních úložných boxů.
Vaše auto otevřu bez poškození do několika minut. Nerozbíjím okna, nepoškozuji zámky. V případě nutnosti, třeba při zalomeném klíči, jsem schopen zámek vyměnit a ušetřit Vám tak čas a nepříjemnosti při řešení vzniklé situace.
Než se pustíte do otevření svého vozu svépomocí, rozmyslete se, zda není rychlejší a jistější obrátit se na odborníka s patřičným vybavením a zkušenostmi. Nejčastější řešení laiků bývá rozbití okénka. Sklo vysypané po celém interiéru auta, nutnost nákladné výměny a navíc ještě nemáte jistotu, že auto půjde zevnitř na kličku otevřít. Vážně Vám to stojí za to?

Sídlíme v městské části Brno-Královo Pole, ale v krátkém čase dojedeme do všech městských částí Brna (Žabovřesky, Židenice, Černovice, Bohunice, Starý a Nový Lískovec, Kohoutovice, Jundrov, Bystrc, Kníničky, Komín, Medlánky, Řečkovice a Mokrá Hora, Maloměřice a Obřany, Vinohrady, Brno - sever, Brno-jih, Líšeň, Slatina, Tuřany, Chrlice, Bosonohy, Žebětín, Ivanovice, Jehnice, Útěchov, Ořešín).

Volejte nonstop

Volejte nonstop, v Brně a okolí vyřeším Váš problém v krátkém čase k Vaší spokojenosti! Ceník otevírání aut naleznete zde.

non-stop k dispozici