Otevírání zámku bez klíče

Možná, že patříte mezi hrstku šťastlivců, kteří nikdy neztratili klíče a nikdy nepotřebovali pomoc zámkaře při nouzovém otevírání zámku.
Možná, že ne. Možná, že i vy znáte ten pocit, kdy ve spěchu zabouchnete dveře svého bytu a ve stejný okamžik si uvědomíte, že klíče zůstaly uvnitř. Ne vždy můžete zavolat někomu, kdo má klíč náhradní. Někdy prostě potřebujete ten zámek otevřít bez klíče. Rychle a bez rizika, že se zámek poškodí. V takových případech vám mohu pomoci. Rychlý příjezd a otevření dveří je k nezaplacení například v okamžiku, kdy vám dveře zabouchne průvan a uvnitř bytu zůstane malé dítě nebo jiná časovaná bomba.
V případě poškození zámku posoudím situaci a navrhnu optimální řešení. Zhodnotím úroveň bezpečnosti vašeho zámku a případně poradím s bezpečnější variantou.
Nemusí jít jen o zámek u domovních dveří. Zabývám se i otevírám zámků aut, kufrů, sejfů či tažného zařízení. Neriskujte poškození svého zámku, zavolejte na telefonní číslo 733 504 296, udělám pro vyřešení vašeho problému vše, co bude v mých silách.

non-stop k dispozici