Otevírání zámku bez klíče

Možná, že patříte mezi hrstku šťastlivců, kteří nikdy neztratili klíče a nikdy nepotřebovali pomoc zámkaře při nouzovém otevírání zámku. Možná, že ne. Možná, že i vy znáte ten pocit, kdy ve spěchu zabouchnete dveře svého bytu a ve stejný okamžik si uvědomíte, že klíče zůstaly uvnitř.

Odemknu zámek bez klíče, volejte

Ne vždy můžete zavolat někomu, kdo má klíč náhradní. Někdy prostě potřebujete ten zámek otevřít bez klíče. Rychle a bez rizika, že se zámek poškodí. V takových případech vám mohu pomoci. Rychlý příjezd a otevření dveří je k nezaplacení například v okamžiku, kdy vám dveře zabouchne průvan a uvnitř bytu zůstane malé dítě nebo jiná časovaná bomba.

V případě poškození zámku posoudím situaci a navrhnu optimální řešení. Zhodnotím úroveň bezpečnosti vašeho zámku a případně poradím s bezpečnější variantou.
Nemusí jít jen o zámek u domovních dveří. Zabývám se i otevírám zámků aut, kufrů, sejfů či tažného zařízení. Neriskujte poškození svého zámku, zavolejte na telefonní číslo 733 504 296, udělám pro vyřešení vašeho problému vše, co bude v mých silách.

non-stop k dispozici