Otevírání trezorů

Otevřu trezor bez poškození

Ztracené nebo zalomené klíče od trezoru? Nebo jste zapomněli číselnou kombinaci? Nejenom, že jsem schopný Váš moderní, starý i starožitný trezor BEZ POŠKOZENÍ OTEVŘÍT, ale pokud je Váš zámek poškozený, tak ho opravím nebo vyměním. Popřípadě udělám nový klíč.

Jak vybrat trezor?

Nevíte, jak vybrat trezor? Jestliže jen hledáte nový trezor, určitě oceníte mé zkušenosti. Jsem členem asociace trezorových specialistů. Rád poradím. Společně vybereme ten pravý trezor pro Vás.

Servis trezorů a trezorových skříní

Obraťte se na moji firmu zaměřující se i na otevření trezorů a máte po starostech. Nabízím veškerý servis, rozumím starším trezorům i novým typům. Poskytuji také preventivní prohlídky trezorů, rozumím dobře jejich dlouholeté údržbě tak, aby Vám dobře sloužily a poskytovaly úschovu Vašim cennostem.

VOLEJTE NONSTOP

Pokud se Vám stane, že nemůžete otevřít trezor, kontaktujte mě co nejdříve, ručím Vám za rychlou a bezpečnou opravu a vyřešení celé situace. Případně Vám doporučím dopředu vyměnit při revizi starší zámek za nový, čímž se předejte nečekaným komplikacím.

non-stop k dispozici