Zámečnické práce

Práce zámkaře není jen otevírání zaseknutých zámků nebo zámků, od kterých jste ztratili klíč. Zámkař Vám může pomoci i při zvýšení bezpečnosti vašeho domova. Pokud zámek na Vašich domovních nebo bytových dveřích pamatuje letopočet začínající jedničkou, je možná na čase ho vyměnit za modernější model, který případným lapkům znesnadní práci při jeho otevírání. Moje dlouhodobé působení v oboru mi přineslo kromě zkušeností také povědomí o nejnovějších trendech na trhu. Pokud nechcete přímo měnit zámek, ale otázka bezpečnosti Vás nenechává chladnými, rád Vám doporučím vhodné řešení v podobě přídavného zámku, závory či jiného bezpečnostního prvku.

Výměna zámků a seřízení dveří

Mezi zámečnické práce patří i seřizování vchodových či bytových dveří i oken. To je mimochodem další slabé místo bezpečnosti vašeho domova. Pokud máte malé neposedné děti nebo bydlíte v přízemí, je vhodné popřemýšlet také o instalaci okenních zámků. Zvýšíte tak bezpečnost svého dítěte i bytu.

Volejte kdykoliv, přijedu i o víkendu a v noci

Zavolejte mi na telefonní číslo 733 504 296. Přijedu k Vám, provádíme veškeré zámečnické práce, bezpečnostní prvky odborně namontuji, v případě nutnosti seřídím okna i dveře k Vaší spokojenosti. Možnost platby kartou.

non-stop k dispozici